O nas

Przychodnia Weterynaryjna Chomiczówka powstała w 2013 roku z połączenia pasji do leczenia zwierząt lek. wet. Karoliny Kozłowskiej, lek. wet. Olgi Kupczak i lek. wet. Aleksandry Kobzy-Romaldowskiej . W naszej przychodni najważniejsze są zwierzęta, czyli nasi pacjenci.

 

Tworząc to miejsce chcemy, żeby w naszych gabinetach dobrze czuły się zarówno psy i koty, jak i ich opiekunowie. Zależy nam, żeby zwierzęta wychodziły od nas zdrowe, a ich właściciele szczęśliwi.

 

Poza lecznicą na ul.Conrada prowadzimy oraz przyjmujemy pacjentów w lecznicy MiniChomiczówka na ul.Osmańczyka 20. Przyjmują w niej Ci sami lekarze weterynarii co w przychodni Weterynaryjnej Chomiczówka. Znajduje się ono zaledwie 2 km od naszej głównej siedziby. Gabinet weterynaryjny Wet-Medyk jest mniej popularnym miejscem, jeżeli zależy Państwu na szybszej obsłudze, zapraszamy do odwiedzenia nas pod tym adresem.

 

Wiemy jak ważne są dla naszych klientów ich zwierzęta. Dobro waszych pupili jest dla nas nie tylko codzienną pracą, ale również pasją.  W Przychodni Weterynaryjnej Chomiczówka pomagamy również bezdomnym zwierzętom. Od początku działalności współpracujemy z fundacjami i staramy się znaleźć nowy dom dla naszych małych przyjaciół. Zwierzęta, które aktualnie poszukują domu znajdziesz w zakładce „Adopcje”.

 

W naszej przychodni na Conrada prowadzimy szpital dla zwierząt, które wymagają stałej obserwacji i opieki. Staramy się , żeby każdy znalazł pomoc dla swojego pupila na miejscu. Stale rozwijamy swoje umiejętności, uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach. Chcemy zapewniać najlepszą opiekę każdemu pacjentowi.

Zapraszamy serdecznie!

Ikona osoba

Aleksandra Kobza-Romaldowska

Lekarz Weterynarii

Interna, Choroby zakaźne, Gastroenterologia

Ikona osoba

Olga Kupczak

Lekarz Weterynarii, specjalista chorób psów i kotów

Interna, Zabiegi chirurgiczne

Ikona osoba

Karolina Kozłowska

Lekarz Weterynarii

Interna, Choroby zakaźne, Stomatologia, Anestezjologia