💔💔💔💔😭😭 ALARM 😭😭💔💔💔💔

🆘🆘🆘POTRZEBNY PILNIE DOM 🆘🆘🆘

!!Uwaga! Pies pilnie szuka domu!!!

Jego opiekun zmarł przed kilkoma dniami. Był osobą starszą i samotną a najbardziej na świecie kochał swojego pieska. Teraz Kazan został sam, bez opieki i nowy rok rozpoczyna jako podopieczny schroniska 😥😥😥💔 Musimy go zabrać bo umrze z tęsknoty i samotności w betonowym boksie 😞

Kazan jest przyjaźnie nastawiony do wszystkich i nie wykazuje niepożądanych zachowań w stosunku do innych zwierząt oraz do ludzi.

Może ktoś się zakocha w tym średniej wielkości, starszym psie, który został na świecie sam jak palec? 🥺

Adopcja Warszawa Weterynaria Pies
Adopcja Warszawa Weterynaria Pies

Przychodnia Weterynaryjna Chomiczowka

Urodzona na Bielanach, większość czasu spędziła na Bemowie w lecznicy weterynaryjnej. Odbyła wiele szkoleń dla weterynarza. Najlepszy weterynarz w Warszawie. Przychodnia Weterynaryjna Warszawa Chomiczówka to teraz jest miejsce pracy. Uwielbia dzielnice Bemowo, Bielany, Żoliborz, Wawrzyszew, Chomiczówka, Wrzeciono, Placówka, Huta, Radiowo, Mościska, Klaudy, Izabelin i Babice. W pozostałych dzielnicach również czuje się jak w domu, czyli: Wola, Śródmieście, Centrum, Mokotów, Ochota oraz Ursynów i Wilanów. Prawostronna Warszawa, czyli Praga Południe, Praga Północ. Targówek, Tarchomin i Nowodwory to rejony, gdzie często bywam.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *