Już 9 grudnia o 19 odbędzie się bezpłatny webinar dotyczący problemu stresu u zwierząt, który powodują hałasu fajerwerków.

Spotkanie internetowe odbędzie się pod TUTAJ

Lęk zwierząt, który powodują odgłosy wystrzałów, stanowi trudny problem do rozwiązania dla wielu opiekunów. Szukają oni pomocy zarówno u lekarzy weterynarii, jak i w dostępnej literaturze, prasie oraz Internecie. Serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli zwierząt na bezpłatny webinar dotyczący tego zagadnienia, który w praktyczny sposób pozwoli przygotować naszego pupila na ten trudny okres. Webinar odbędzie się 09.12.2020 (środa) o godzinie 19:00, a poprowadzi go dr n. wet. Jagna Kudła – ekspert zajmujący się behawioryzmem zwierząt.

Informacje ze strony organizatora

My tez będziemy uczestniczyć. Zapraszamy


Przychodnia Weterynaryjna Chomiczowka

Urodzona na Bielanach, większość czasu spędziła na Bemowie w lecznicy weterynaryjnej. Odbyła wiele szkoleń dla weterynarza. Najlepszy weterynarz w Warszawie. Przychodnia Weterynaryjna Warszawa Chomiczówka to teraz jest miejsce pracy. Uwielbia dzielnice Bemowo, Bielany, Żoliborz, Wawrzyszew, Chomiczówka, Wrzeciono, Placówka, Huta, Radiowo, Mościska, Klaudy, Izabelin i Babice. W pozostałych dzielnicach również czuje się jak w domu, czyli: Wola, Śródmieście, Centrum, Mokotów, Ochota oraz Ursynów i Wilanów. Prawostronna Warszawa, czyli Praga Południe, Praga Północ. Targówek, Tarchomin i Nowodwory to rejony, gdzie często bywam.