ZOO w Warszawie. Już idą Święta

W warszawskim ZOO ruszyła zbiórka prezentów dla zwierząt. Jeżeli chcecie zostać pomocnikami Świętego Mikołaja to możecie zadbać o zwierzęta z Warszawy już dziś. Jeżeli nie chcecie lub nie możecie mieć kota lub psa, może warto zaopiekować się szympansem z Warszawy?! 😉

Warszawsza ZOO
Goryl oczekujący na prezenty 🙂

Prezenty dla zwierząt można zostawiać na Pradze-Północ, przed wejściami do ZOO, przy ul.Ratuszowej w Warszawie i od strony Mostu Gdańskiego.

Prezenty jakich oczekują trochę więksi przyjaciele kotów, czyli tygrysy, rysie i lemury to:

  • NOWE koce
  • jedzenie, czyli przysmaki. Mogą to być dla słoni: galaretki, wiórki kokosowe, chrupki kukurydziane,
  • dla innych zwiertząt przydadzą się: miody, dżemy, soki malinowe, płatki owsiane, przyprawy, fistaszki, agar.
  • przyjaciele psów, czyli wilki, lubią pakować prezenty w kosze wiklinowe ;), muszą to być duże  i nieuszkodzone kosze
  • dla zabawy i jako mieszkanka, przydadzą się nowe beczki plastikowe
  • kastry, baniaki 5 l, ważne żeby były niezniszczone i niepobrudzone
  • każdy lubi ozdoby, dlatego sztuczne kwiaty mogą przyozdobić woliery

Zachęcamy do pomagania zwierzętom nie tylko w Święta. Dbajmy o nasze koty i psy, a jeżeli możemy także wspierajmy warszawskie ZOO.

W razie potrzeby nasi weterynarze wyleczą nawet tygrysa, ale zapraszamy głównie z kotami i psami. Większymi zwierzętami lepiej opiekuje się nasz  Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie 😉

Przychodnia Weterynaryjna Chomiczowka

Urodzona na Bielanach, większość czasu spędziła na Bemowie w lecznicy weterynaryjnej. Odbyła wiele szkoleń dla weterynarza. Najlepszy weterynarz w Warszawie. Przychodnia Weterynaryjna Warszawa Chomiczówka to teraz jest miejsce pracy. Uwielbia dzielnice Bemowo, Bielany, Żoliborz, Wawrzyszew, Chomiczówka, Wrzeciono, Placówka, Huta, Radiowo, Mościska, Klaudy, Izabelin i Babice. W pozostałych dzielnicach również czuje się jak w domu, czyli: Wola, Śródmieście, Centrum, Mokotów, Ochota oraz Ursynów i Wilanów. Prawostronna Warszawa, czyli Praga Południe, Praga Północ. Targówek, Tarchomin i Nowodwory to rejony, gdzie często bywam.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *