Informujemy że w związku z budową drugiej linii metra w Warszawie w dzielnicy Bemowo występują czasowe ograniczenia i utrudnienia ruchu. Od 5 stycznia 2021 roku zwężona zostanie ulica Górczewska.

Obecnie najlepiej kierować się do naszych lecznic na Bemowie i Bielanach przez ul. Stanisława Maczka, ewentualnie ul. Broniewskiego.

Metro Warszawa
Metro Warszawa

Niecierpliwie czekamy zakończenia budowy kolejnego odcinka drugiej warszawskiej linii metra.

Przypominamy, że z Urzędu Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy dojedziesz do nas bezpośrednio na ul. Conrada autobusem 171 w 19 minut. Samochodem dojedziesz 6 minut na ul. Osmańczyka w Warszawie, a na ul. Conrada w 9 minut.

Serdecznie zapraszamy

Zespół Przychodni Weterynaryjnej Chomiczówka w Warszawie


Przychodnia Weterynaryjna Chomiczowka

Urodzona na Bielanach, większość czasu spędziła na Bemowie w lecznicy weterynaryjnej. Odbyła wiele szkoleń dla weterynarza. Najlepszy weterynarz w Warszawie. Przychodnia Weterynaryjna Warszawa Chomiczówka to teraz jest miejsce pracy. Uwielbia dzielnice Bemowo, Bielany, Żoliborz, Wawrzyszew, Chomiczówka, Wrzeciono, Placówka, Huta, Radiowo, Mościska, Klaudy, Izabelin i Babice. W pozostałych dzielnicach również czuje się jak w domu, czyli: Wola, Śródmieście, Centrum, Mokotów, Ochota oraz Ursynów i Wilanów. Prawostronna Warszawa, czyli Praga Południe, Praga Północ. Targówek, Tarchomin i Nowodwory to rejony, gdzie często bywam.