Dbając o zdrowie klientów i ich opiekunów zmieniliśmy organizację pracy w naszej przychodni weterynaryjnej na ul.Conrada w Warszawie.

Obecnie w naszej przychodni lecznicy weterynaryjnej przebywać może maksymalnie dwóch pacjentów. Jeżeli w środku znajdują się już dwie osoby, prosimy oczekiwać na zewnątrz przychodni weterynaryjnej.

Prosimy również o przychodzenie wyłącznie jednego opiekuna zwierząt.

Staramy się na bieżąco przyjmować pacjentów. Najważniejsze jest jednak ich dobro i skuteczna pomoc, dlatego pośpiech nie jest wskazany.

Prosimy o wyrozumiałość. Mamy nadzieję, że już niedługo epidemia Koronawirusa zostanie opanowana i wrócimy do normalnego funkcjonowania.

Zapraszamy

Przychodnia Weterynaryjna Chomiczówka Warszawa


Przychodnia Weterynaryjna Chomiczowka

Urodzona na Bielanach, większość czasu spędziła na Bemowie w lecznicy weterynaryjnej. Odbyła wiele szkoleń dla weterynarza. Najlepszy weterynarz w Warszawie. Przychodnia Weterynaryjna Warszawa Chomiczówka to teraz jest miejsce pracy. Uwielbia dzielnice Bemowo, Bielany, Żoliborz, Wawrzyszew, Chomiczówka, Wrzeciono, Placówka, Huta, Radiowo, Mościska, Klaudy, Izabelin i Babice. W pozostałych dzielnicach również czuje się jak w domu, czyli: Wola, Śródmieście, Centrum, Mokotów, Ochota oraz Ursynów i Wilanów. Prawostronna Warszawa, czyli Praga Południe, Praga Północ. Targówek, Tarchomin i Nowodwory to rejony, gdzie często bywam.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *